LED-Lampen (ECO)
€ 70,79
NAUTIC LILLEY SHADE ON RAIL 2 - LED (300MM)
Meerdere spots (2) gemonteerd op een messing profiel van 40x40mm,
350° draaibaar, 90° verstelbaar, met lamphouder B15d.
Afmetingen: lengte profiel 300mm - totale hoogte 160mm.
Dimbare drivers en lampen LED AR70 - B15d - 7W - 3000K - 40° - CRI 80 inbegrepen.
Netvoeding 230V - 50Hz.
Gebruik: binnen (IP20)
Dit product is niet volledig. Neem een kijkje bij de accessoires om uw product te vervolledigen.
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | LILLEY |
|---|---|
| Leverancierscode | R30.26.27S2 |
| Ontwerper | Tekna |
| IP-code | IP20 |
| Aansluitspanning | 230 V - 50 Hz |
| Type lamp(en) | LED |
| Lamp(en) inbegrepen | Ja |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Vermogen | 7 W |
| Kleurweergave index (CRI) | CRI 80 |
| Fitting | B15d |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Stijl | Landelijk / Modern |
check_circle
check_circle