Lampen & Accessoires
€ 13,00
De AR70 B15d 8-10V 7W 3000K 380lm 40° with dimmable driver on 230V is een lamp om een product van Tekna mee af te werken.
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Stroomvoorziening | 8-10V |
|---|---|
| Type armatuur | LED-lampen (ECO) |
| Dimbaar | Ja |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lumen | 380lm |
| Vermogen | 7 W |
| Lichthoek | 40° |
| Fitting | AR70 B15d |
| Stijl | Landelijk / Modern |
check_circle
check_circle