LED-Lampen (ECO)
€ 6,25
De Minima Square Fixed IP65 is een inbouwspot van het merk Astro en maakt deel uit van de Minima familie. De Astro Minima Square Fixed IP65 inbouwspot heeft een IP-waarde van IP65 en is geschikt voor binnen. Deze inbouwspot wordt geleverd met lichtbron exclusief. De Minima Square Fixed IP65 is gemaakt uit Aluminium. Dit product is niet volledig, kijk zeker eens bij de accessoires om uw bestelling compleet te maken. Grote aantallen nodig? Vraag een scherpe offerte aan.
Dit is een OUTLET-artikel: retour klant
Dit product is niet volledig. Neem een kijkje bij de accessoires om uw product te vervolledigen.
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | Minima |
|---|---|
| IP-code | IP65 |
| Stroomvoorziening | 230V |
| Vastlegging | Plafond |
| Gebruik | Binnen |
| Type armatuur | Inbouwspot |
| Elektrische veiligheidsklasse | II |
| Materiaal | Aluminium |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal lampen | 1 |
| Lamp(en) inbegrepen | Nee |
| Vermogen | 1 x 50W |
| Fitting | GU10 |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 85 mm |
| Diepte | 110 |
| Inbouwafmetingen | 76 mm |
| Gewicht | 0,21 kg |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 3 jaar |
check_circle
check_circle