Lampen & Accessoires
€ 6,17
Dit product is niet volledig. Neem een kijkje bij de accessoires om uw product te vervolledigen.
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | Moove |
|---|---|
| Ontwerper | Francesco Brambilla |
| IP-code | IP20 |
| Vastlegging | Plafond Gependeld |
| Gebruik | Binnen |
| Voedingsspanning | 100-240V AC/50-60 Hz |
| Type armatuur | Hanglamp |
| Elektrische veiligheidsklasse | I |
| Bevestiging | Plafond |
| Draaibaar | 350° |
| Dimbaar | Afhankelijk van lamp |
| Aantal lampen | 1 |
| Type lamp(en) | MAX 75W HAL - E27 |
| Lamp(en) inbegrepen | Nee |
| Productinfo | Dit product is niet volledig, vraag naar meer info. |
| Bijkomende informatie | Lamp niet inbegrepen | Lampenkap niet inbegrepen |
| Fitting | E27 |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Energielabel | A++ |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 2 jaar |
| Stijl | modern |
check_circle
check_circle