Voedingen / Transformatoren
€ 62,15
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | Casambi |
|---|---|
| IP-code | IP20 |
| Type armatuur | Accessoire |
| Elektrische veiligheidsklasse | II |
| Productinfo | 500mA / 27W 10-54V DC 600mA / 32W 10-54V DC 700mA / 36W 10-51V DC 900mA / 38W 10-42V DC 1050mA / 38W 10-36V DC Output: 350mA / 18.5W 10-54V DC |
| Lengte | 146,5mm |
| Breedte | 44mm |
| Hoogte | 30mm |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
check_circle
check_circle