Plafondlampen Buiten
€ 13,24
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | Offset |
|---|---|
| Ontwerper | Xuclà |
| IP-code | IP20 |
| Stroomvoorziening | 250mA |
| Gebruik | Binnen |
| Type armatuur | Wandlamp |
| Elektrische veiligheidsklasse | I |
| Materiaal | Aluminium - PMMA |
| Aansluitspanning | 220~240 V 50~60 Hz |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal lampen | 2 |
| Type lamp(en) | LED |
| Lamp(en) inbegrepen | Ja |
| Vermogen | 2,9W |
| Kleurweergave index (CRI) | 90 |
| Energielabel | E |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 2 jaar |
check_circle
check_circle