Plafondlampen
€ 4.329,00
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | Niimi |
|---|---|
| IP-code | IP44 |
| Stroomvoorziening | 230V |
| Vastlegging | Wand |
| Gebruik | Binnen |
| Type armatuur | Wandlamp |
| Elektrische veiligheidsklasse | II |
| Materiaal | Zink |
| Draaibaar | 180° |
| Dimbaar | Nee |
| Aantal lampen | 1 |
| Driver inbegrepen | Ja |
| Lamp(en) inbegrepen | Ja |
| Vermogen | 6W |
| Lichthoek | 130° |
| Diameter | 250 mm |
| Diepte | 115-350 |
| Gewicht | 1,99 kg |
| Energielabel | F |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 3 jaar |
check_circle
check_circle