Plafondlampen
€ 3.595,50
De Sulfer uplight LED GI is een Wandlamp van het merk Modular en maakt deel uit van de Sulfer familie. De Modular Sulfer uplight LED GI Wandlamp heeft een IP-waarde van IP20 en is geschikt voor binnen. Grote aantallen nodig? Vraag een scherpe offerte aan.
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Ontwerper | Modular Lighting |
|---|---|
| IP-code | IP20 |
| Voedingsspanning | 230V |
| Elektrische veiligheidsklasse | I |
| Bevestiging | Wand |
| Aantal lampen | 1 |
| Type lamp(en) | LED |
| Driver inbegrepen | LED gear incl. |
| Recupel | 5.6 |
| Lumen | 3985lm |
| Vermogen | 41.8W |
| Kleurweergave index (CRI) | CRI90 |
| Gewicht | 2.04 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 2 jaar |
| Stijl | Modern / Architecturaal |
check_circle
check_circle