Plafondlampen Buiten
€ 108,42
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Ontwerper | Klaus Nolting |
|---|---|
| IP-code | IP65 |
| Gebruik | Buiten |
| Type armatuur | Wandlamp |
| Type lamp(en) | 230V Power LED |
| Lamp(en) inbegrepen | Ja |
| Vermogen | 16 W/675 lm |
| Bijkomende informatie | iF Design Award 2017 - reddot award 2017 - ICONIC AWARDS 2017 |
| Fitting | 23V Power LED |
| Afmetingen | 26,5 x 14,5 x 12,5 |
| Energielabel | G |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 2 Jaar |
| Stijl | Modern |
check_circle
check_circle