Verlichtingsobjecten Buiten
€ 1.905,75
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | DOME |
|---|---|
| Leverancierscode | DOMEW |
| IP-code | IP43 |
| Type armatuur | Wandlamp |
| Aansluitspanning | 230V |
| Type lamp(en) | LED |
| Lamp(en) inbegrepen | Ja |
| Kleurtemperatuur | 2200K |
| Lichtstroom | 280 lm |
| Lumen | 280 lm |
| Vermogen | 4W |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 72 cm |
check_circle
check_circle