Verlichtingsobjecten Buiten
€ 354,53
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | POLO |
|---|---|
| Familie 2 | Accessoire |
| Ontwerper | PSM |
| IP-code | IP44 |
| Gebruik | Buiten |
| Type armatuur | Tafellamp |
| Elektrische veiligheidsklasse | I |
| Aantal lampen | 1 |
| Type lamp(en) | 1 x A60 E27 max.15W |
| Lamp(en) inbegrepen | Nee |
| Fitting | 1 x E27 |
| Lengte | 136mm |
| Breedte | 136mm |
| Hoogte | 210mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Stijl | Architecturaal |
check_circle
check_circle