Tafel-Bureau lampen
€ 17,48
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | Enna |
|---|---|
| IP-code | IP20 |
| Stroomvoorziening | 230V |
| Gebruik | Binnen |
| Type armatuur | Tafellamp |
| Elektrische veiligheidsklasse | II |
| Materiaal | Aluminium |
| Draaibaar | 330° |
| Dimbaar | Nee |
| Aantal lampen | 1 |
| Driver inbegrepen | Ja |
| Lamp(en) inbegrepen | Ja |
| Vermogen | 4,5W |
| Lichthoek | 20° |
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Diepte | 241 |
| Gewicht | 1,306 kg |
| Energielabel | F |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 3 jaar |
check_circle
check_circle