Plafondlampen
€ 556,40
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | Audy |
|---|---|
| Familie 2 | Audy |
| Ontwerper | Bruno Van Meenen Bruno Van Meenen |
| IP-code | IP40 |
| Stroomvoorziening | 350mA |
| Type armatuur | Plafondlamp |
| Aansluitspanning | 230V |
| Aantal lampen | 1 |
| Type lamp(en) | LED |
| Driver inbegrepen | Ja |
| Recupel | REC1 05.02 |
| Lamp(en) inbegrepen | Ja |
| Vermogen | 6,25W |
check_circle
check_circle