Plafondlampen
€ 902,36
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | TIMES |
|---|---|
| Ontwerper | PSM |
| IP-code | IP20 |
| Vastlegging | Plafond |
| Gebruik | Binnen |
| Type armatuur | Plafondlamp |
| Elektrische veiligheidsklasse | I |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal lampen | 5 |
| Type lamp(en) | LED |
| Lamp(en) inbegrepen | Ja |
| Kleurweergave index (CRI) | CRI80 |
| Lengte | 1410mm |
| Breedte | 60mm |
| Hoogte | 85mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Stijl | Architecturaal |
check_circle
check_circle