Plafondlampen Buiten
€ 232,26
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | Kos |
|---|---|
| IP-code | IP65 |
| Stroomvoorziening | 230V |
| Vastlegging | Plafond |
| Gebruik | Buiten |
| Type armatuur | Plafondlamp |
| Elektrische veiligheidsklasse | II |
| Materiaal | Aluminium |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal lampen | 1 |
| Driver inbegrepen | Ja |
| Lamp(en) inbegrepen | Ja |
| Vermogen | 12,8W |
| Lichthoek | 31° |
| Diameter | 115 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Gewicht | 0,834 kg |
| Energielabel | E |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 3 jaar |
check_circle
check_circle