Plafondlampen Buiten
€ 207,06
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | LAVA |
|---|---|
| Familie 2 | Accessoire |
| Ontwerper | PSM |
| IP-code | IP66 |
| Vastlegging | Vloer |
| Gebruik | Buiten |
| Type armatuur | Inbouwspot |
| Elektrische veiligheidsklasse | III |
| Aantal lampen | 1 |
| Type lamp(en) | 1 x QR-CB 51 GU5,3/GX5,3 max.9W |
| Lamp(en) inbegrepen | Nee |
| Productinfo | Glasdikte 5mm |
| Fitting | 1 x GU5,3/GX5,3 |
| Lengte | 130mm |
| Breedte | 130mm |
| Hoogte | 135mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Stijl | Architecturaal |
check_circle
check_circle