LED-Lampen (ECO)
€ 87,12
De Optoga Felicia AC 230V 5W CRI 90 3000K 425lm 130° is een lamp om een product van Tekna mee af te werken.
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Stroomvoorziening | 230V |
|---|---|
| Type armatuur | LED-lampen (ECO) |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lumen | 425lm |
| Vermogen | 5W |
| Kleurweergave index (CRI) | CRI 90 |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Stijl | Landelijk / Modern |
check_circle
check_circle