Inbouwaccessoires
€ 9,08
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Stroomvoorziening | 500mA |
|---|---|
| Type armatuur | Inbouwaccessoire |
| Dimbaar | Nee |
| Afmetingen | 63 x 61 x 30 |
| Lengte | 62 mm |
| Breedte | 62 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Inbouwafmetingen | 64 mm x 64 mm |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 2 jaar |
check_circle
check_circle