Lampen & Accessoires
€ 111,08
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | Controller |
|---|---|
| IP-code | IP20 |
| Type armatuur | Accessoire |
| Materiaal | Plastiek |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 79 mm |
| Diepte | 85 |
| Gewicht | 0,095 kg |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 3 jaar |
check_circle
check_circle