Lampen & Accessoires
€ 32,67
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | Lamp |
|---|---|
| IP-code | IP20 |
| Type armatuur | Accessoire |
| Dimbaar | Ja |
| Diameter | 35,0 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Gewicht | 0,025 kg |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 3 jaar |
check_circle
check_circle