Voedingen / Transformatoren
€ 56,00
De PSM Lighting 1138.9.135 Accessoire is een toebehoren van PSM Lighting, gebruikt om een armatuur mee af te werken.
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Familie | ACCESSOIRE |
|---|---|
| Ontwerper | PSM |
| Gebruik | Buiten |
| Type armatuur | Accessoire |
| Productinfo | Glasdikte 9mm |
| Lengte | 135mm |
| Breedte | 135mm |
| Hoogte | 14mm |
| Garantie | 2 jaar |
check_circle
check_circle