Voedingen / Transformatoren
€ 586,25
Grote bestelling als particulier? Vraag hier onze beste prijs!
Bent u een professional? Meldt u hier aan voor groothandelsprijzen
| Informatie | 48V | 15A | DALI |
|---|---|
| Type armatuur | Accessoire |
| Dimbaar | Nee |
| Afmetingen | 2000 x 26 x 29 |
| Lengte | 2000 mm |
| Breedte | 26 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Verkoopeenheid | Per stuk |
| Garantie | 2 jaar |
check_circle
check_circle