Accessories & Lamps
€90.51
Be sure to take a look at the accessories to complete your product !
Large order as an individual? Ask our best price here!
Are you a professional? Sign up here for wholesale prices
| Family | SQUBE |
|---|---|
| Designer | Ducré Wever |
| IP Code | IP20 |
| Fixation | Ceiling Track |
| Usage | Indoor |
| Adjustability | 90° |
| Supply voltage | 100 - 240 V |
| Armature type | Track lighting |
| Appliance class | I |
| Turnable | 355° |
| Dimmable | Depending on bulb |
| Number of lamps | 1 |
| Lamp type(s) | PAR16 |
| Lamp(s) included | No |
| Color rendering index (CRI) | 90 |
| Product info | This product is not complete, ask for more info. |
| Additional information | Spotlight |
| Fitting | GU10 |
| Diameter | 55 mm |
| Height | 77 mm |
| Weight | 0,32 kg |
| Sales unit | Per unit |
| Warranty | 2 years |
check_circle
check_circle