Accessories & Lamps
€6.17
Be sure to take a look at the accessories to complete your product !
Large order as an individual? Ask our best price here!
Are you a professional? Sign up here for wholesale prices
| Family | Stone |
|---|---|
| IP Code | IP20 |
| Usage | Indoor |
| Supply voltage | 220-240V |
| Armature type | table lamp |
| Appliance class | II |
| Number of lamps | 1 |
| Driver included | Yes |
| Lamp(s) included | No |
| Fitting | E27 |
| Length | 14cm |
| Width | 14cm |
| Height | 14.8 cm |
| Weight | 3,37kg |
| Sales unit | Per unit |
| Style | Decorative |
check_circle
check_circle